لذّت آلمان تومور جراحی موسیقی خواننده

لذّت: آلمان تومور جراحی موسیقی خواننده عمل جراحی بهنام صفوی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی برگ سبز ماشین سند قابل قبول است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به الزامی بودن یا نبودن ثبت نقل و انتقالات ماشین در دفاتر اسناد رسمی گفت: برگ سبز ماشین یک سند قابل قبول اس

برگ سبز ماشین سند قابل قبول است

برگ سبز ماشین سند قابل قبول است

عبارات مهم : ماشین

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به الزامی بودن یا نبودن ثبت نقل و انتقالات ماشین در دفاتر اسناد رسمی گفت: برگ سبز ماشین یک سند قابل قبول است و ما به عنوان نمایندگان مردم در مجلس باید به دنبال برطرف موانع و پله های اضافی باشیم.

به گزارش تسنیم سید حسین نقوی حسینی در خصوص عنوان ثبت سند ماشین و ادامه دار شدن مناقشه پیش آمده میان پلیس و دفاتر اسناد رسمی, اظهار داشت: نمایندگان مجلس وکلای ملت هستند و باید قوانین را به شکلی تنظیم کنند که امور مردم تسهیل شده است و به آسانی به کارهای خود برسند.

برگ سبز ماشین سند قابل قبول است

وی با طرح این سؤال که “در حال حاضر مردم با برگ سبز ناجا چه مشکلی دارند که بخواهیم مجدداً مانعی بر سر راه آنان ایجاد کنیم؟” گفت: آیا مردم در حال حاضر در امور بیمه ای یا معاملات و یا حتی رانندگی خود مسئله دارند؟ بنابراین ما نباید موانع سر راه مردم را زیاد کنیم; پیش از این نیز از دوستانی که از ثبت اسناد جهت مذاکره با من آمده بودند همین موارد و سؤالات را مطرح کردم.

نقوی حسینی با بیان اینکه برگ سبز نیروی انتظامی، نیاز و مسئله مردم را حل می کند، افزود: اعتقاد دارم ما وکیل و نماینده مردم هستیم و باید مقررات زدایی و کار مردم را در حوزه ثبت سند ماشین ساده کنیم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به الزامی بودن یا نبودن ثبت نقل و انتقالات ماشین در دفاتر اسناد رسمی گفت: برگ سبز ماشین یک سند قابل قبول اس

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر فعالیت های مردم در حوزه خرید, فروش و نقل و انتقال ماشین بدون هیچ مشکلی در حال انجام هست، عنوان کرد: دفاتر اسناد رسمی در استدلال های خود به مواردی مانند بروز اختلاف در معامله در آینده و یا مفقودی ماشین و … اشاره می کنند که در واقع این مباحث استثناء است و استثناء قاعده نیست؛ البته در صورت بروز هر کدام از استثنائات نیز باز هم برگ سبز ناجا یک سند قابل قبول است بنابراین به نظر می رسد ما به عنوان نمایندگان و وکلای مردم در مجلس باید به دنبال برطرف موانع و پله های اضافی باشیم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجدداً تاکید می کنم ما وکیل مردم هستیم و معتقدیم باید گذران زندگی جهت مردم ساده باشد، وضع موجود جهت مردم مشکلی ایجاد نمی کند که ما بخواهیم با ایجاد یک مانع دیگر مانند ثبت ماشین در دفترخانه ها، مردم را به مشکل بیندازیم. مهمترین عنوان جهت وکلای ملت تسهیل امور مردم است.

واژه های کلیدی: ماشین | نمایندگان مجلس | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs