لذّت آلمان تومور جراحی موسیقی خواننده

لذّت: آلمان تومور جراحی موسیقی خواننده عمل جراحی بهنام صفوی اخبار فرهنگی و هنری

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

تاکید مجدد روسیه بر اقدام متقابل در برابر تحریم‌های آمریکا

روسیه هشدار داد کارها خصمانه سیاسی و اقتصادی آمریکا بر ضد این کشور بی جواب نخواهد ماند. تاکید مجدد روسیه بر اقدام متقابل در برابر تحریم های آمریکا ..

ادامه مطلب

انتقام‌ امارات از آلمان به خاطر مخالفت با محاصره قطر

امارات از آلمان به علت مخالفت‌های پیاپی این کشور با محاصره و منزوی ساختن قطر انتقام گرفت. انتقام امارات از آلمان به خاطر مخالفت با محاصره قط..

ادامه مطلب

هر سال ۴ میلیون نفر بر اثر آسم در دنیا می میرند

محققان دریافتند دو بیماری مزمن ریوی آسم و COPD (بیماری مزمن انسدادی ریه)، هر سال موجب فوت حدود ۴ میلیون نفر در دنیا می شوند.  هر سال..

ادامه مطلب

اوضاع مالیات بر درآمد رانندگان اسنپ و تپ‎سی

>رئیس کل شرکت امور مالیاتی کشور گفت: رانندگان دارای یک ماشین که در اسنپ و تپ‏سی فعال می باشند، همانند دارندگان یک تاکسی، جهت عملکرد سال 1395 از پرداخت ..

ادامه مطلب

پیام تسلیت رییس‌جمهور به مناسبت درگذشت آیت‌الله مروارید

رییس‌ جمهور در پیامی درگذشت آیت الله حاج علی اصغر مروارید، از مبارزان و پیشگامان نهضت امام خمینی(ره) را تسلیت گفت. پیام تسلیت رییس جمهور به مناسب..

ادامه مطلب

مجرم دستگیر شد ، اتفاق اسیدپاشی در پارس‌آباد اردبیل

به گزارش ایلنا، در این اتفاق مردی میانسال به دلایل نامعلومی اقدام به اسیدپاشی به سوی شهروند پارس آبادی کرد و به علت شدت جراحات و سوختگی فرد مذکور راهی بی..

ادامه مطلب