لذّت آلمان تومور جراحی موسیقی خواننده

لذّت: آلمان تومور جراحی موسیقی خواننده عمل جراحی بهنام صفوی اخبار فرهنگی و هنری

گزارشی راجع به آتش زدن عمدی هورالعظیم به وسیله عراقی‌ها نرسیده / فرمانده ناجا

فرمانده نیروی انتظامی راجع به ادعایی که اخیرا راجع به عمدی بودن آتش سوزی هورالعظیم از سوی کشور عراق مطرح شده است است نیز گفت: تا این لحظه هیچ گزارشی د..

ادامه مطلب

مسئله مهم اصفهان , فرونشست زمین

رییس مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی استان اصفهان، عنوان فرونشست زمین در دشت های این استان را به اندازه گسل‌ها جدی دانست و گفت: در کنار خطر گسل‌ها، مسئله مهم فعل..

ادامه مطلب

هیچ برنامه‌ای جهت از سرگیری عمره نداریم/ ۶ میلیون نفر در انتظارحج عمره ، رییس شرکت حج و زیارت

رئیس شرکت حج و زیارت گفت: در حال حاضر شرکت حج و زیارت هیچ برنامه‌ای جهت از سرگیری دوباره حج عمره ندارد. رییس شرکت حج و زیارت: هیچ برنامه ای جهت از..

ادامه مطلب

باید سازگاری با کم آبی را مد نظر قرار دهیم / استاندار اصفهان

استاندار اصفهان با اشاره به اوضاع دلواپس کننده آب شرب در امسال گفت: دلواپس هستیم، ولی ناامید نیستیم آیا که نگرانی باعث حرکت مضاعف ما خواهد شد.  ..

ادامه مطلب

کمبود تجهیزات جهت آینده نگری 10 ثانیه‌ قبل از زلزله در پایتخت

رئیس مرکز پیشگیری و بحران شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بر لزوم همکاری همه سازمان‌ها جهت پیشگریی از زلزله پایتخت کشور عزیزمان ایران تأکید کرد و گفت: باید س..

ادامه مطلب

با کدام منطق می‌گویید بازسازی مناطق زلزله‌زده شروع شد؟

از یکشنبه هفته پیش تا به امروز هنوز نمی دانیم چه اتفاقی افتاده است! اطلاعات هنوز جمع بندی نشده هست، هنوز نظرات فنی کامل نشده هست؛ هنوز اطلاعات لرزه شنا..

ادامه مطلب

برگ سبز ماشین سند قابل قبول است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به الزامی بودن یا نبودن ثبت نقل و انتقالات ماشین در دفاتر اسناد رسمی گفت: برگ سبز ماشین یک سند قابل..

ادامه مطلب